KONTAKT Z NAMI
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
8.00 – 16.00


WAT S.A. jest grupą kapitałową notowaną na rynku NewConnect GPW S.A. inwestującą w Spółki działające na rynku fotowoltaiki i materiałów budowlanych.

Pierwszą inwestycją Spółki była marka ACKERMAN specjalizująca się w produkcji pieców kominkowych oraz dystrybucji materiałów budowlanych. ACKERMAN działa na polskim rynku od 2010 r. Współpracuje z największymi sieciami DIY (Do-It-Yourself) w Polsce i w ciągu kilku lat udało mu się osiągnąć pozycję jednego z kluczowych dostawców urządzeń grzewczych. ACKERMAN współpracuje także z sieciami DIY w krajach sąsiednich. Obecnie dostarcza produkty do sklepów w krajach takich jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Łotwa, Estonia i Finlandia.

W 2020 roku WAT S.A. zainwestował w markę OMEGA-WAT co w krótkim czasie pozwoliło na zaistnienie na silnie rozwijającym się rynku energii słonecznej w Polsce oraz zaowocowało rozszerzeniem oferty Grupy o panele fotowoltaiczne. OMEGA-WAT specjalizuje się w sprzedaży i instalacjach systemów fotowoltaicznych dla klientów B2C/B2B.

Obecnie planowane są kolejne inwestycje kapitałowe, rozszerzające ofertę grupy o produkty i usługi komplementarne w stosunku do obecnej oferty.

WAT S.A. wielokrotnie otrzymywał tytuł Gazeli Biznesu zajmując miejsce w pierwszej setce najszybciej rozwijających się firm w Polsce w latach 2014, 2015, 2016, 2017.